Jak přispět na chod neziskové organizace FOR Ukraine, Moravský Nadační fond?

Stačí si vybrat z několika níže uvedených možností. Děkujeme, že jste s námi 🙂

1. Přispějte nákupem online

Nákupem zboží v oblíbeném eshopu přispějete naší organizaci a při tom nezaplatíte ani korunu navíc. Více informací o této skvělé aplikaci získáte na partnerském webu www.givt.cz. Vyberte si obchod, klikněte na něj a nakupujte ›

Další obchody ...

Zde si můžete vybrat desítky dalších obchodů. Pro příspěvek naší organizaci je potřeba správně nastavit aplikaci před nákupem. Více info v níže uvedeném videu.

Upozornění: Bez aktivace cookies nepřispějete!

Většina uživatelů internetu má tzv. Cookies na svém zařízení (PC, notebooku, tabletu, mobilu) zapnuté z výroby. Přesto se může stát, že jste si toto nastavení změnili a poté bohužel není možné nákupem v oblíbeném eshopu pro FOR Ukraine, Moravský Nadační fond přispět. Pro tento případ si můžete vaše nastavení zkontrolovat klikem na níže uvedené tlačítko. Děkujeme, že nás podporujete.

Přidejte si k nákupu Pomocníka!

  • Při návštěvě e-shopu vás upozorní, že můžete pomáhat.
  • Pomocník je zdarma a zcela bezpečný.
  • Nezpomaluje chod počítače a neobsahuje reklamy.
  • Možnost nákupu anonymně i jako registrovaný zákazník (budete vidět kolik jste naší organizaci nákupem přispěli).

2. Věnujte DC věcný nebo peněžitý dar

FOR Ukraine, Moravský Nadační fond může získat dar od fyzické nebo právnické osoby. Dárce může naší nadaci darovat peníze, materiál nebo službu. Pro správný chod naší nadace je nejdůležitější podpora materiální ve formě různých věcí, které nadace předává potřebným přímo na Ukrajině nebo v současné době uprchlíkům z válečné zóny. Dále pak podpora finanční na nákup PHM. Doprava materiálních darů na místo určení. Po odsouhlasení je tomuto dárci vyhrazen prostor pro jeho propagaci na našich webových stránkách.

Naše transparentní účty ve Fio bance

Děkujeme Vám, že přispíváte na dobrou věc 🙂

3. Staňte se partnerem DC

Jsme otevřeni jakékoliv spolupráci, která pomůže bezproblémovému chodu FOR Ukraine, Moravský Nadační fond. Organizátoři sbírek, dobrovolníci a další osoby nabízející naší nadaci pomocnou ruku, jsme rádi, že jste s námi. Děkujeme 🙂

4. Vzájemná pomoc

Líbí se Vám naše webové stránky? Jejich tvorbu realizovala místní firma Martina Vrbeníka (www.epartak.cz). Po vzájemné dohodě s tímto partnerem, nabízíme možnost propagace vaší firmy na našem webu. V případě využití služeb výše uvedené firmy zároveň přispějete naší organizaci finanční částkou ve výši 5 -15% z celkové ceny realizovaného projektu. Například:

Ještě si nejste jisti svoji investicí. Podívejte se na některé realizace Eparťáka. Říká se, že: „Firma, která není vidět na internetu, jako kdyby nebyla“ a v době různých pandemií, toto tvrzení platí dvojnásobně.